O nas

Firma Yono-Tech

Ekologia i troska o przyszłość naszej planety jest ważnym elementem, który jest priorytetem w działalności co raz to większej ilości firm na świecie. Nie inaczej jest w naszym przypadku.

To, aby móc funkcjonować w zgodzie z naturą było i jest priorytetem w naszej pracy oraz planach, które zamierzamy realizować.  Popularność instalacji fotowoltaicznych oraz rosnące zainteresowanie wykorzystaniem Odnawialnych Źródeł Energii skupiło naszą uwagę na wykorzystaniu darmowej energii do zastosowania jej w ciepłownictwie.

Przy bliższym zapoznaniu się z tematem na rynku, konsultacjach z instytucjami naukowymi oraz badawczymi podjęliśmy działania i próby skonstruowania urządzenia mogącego w najprostszy, ale też najbardziej ekonomiczny sposób zamienić energię elektryczną w ciepło. Mając na uwadze duże straty ciepła w najpopularniejszych urządzeniach musieliśmy znaleźć rozwiązanie na tyle ekonomiczne i proste, aby jego użytkowanie zarówno w domach, jak i w dużych zakładach było jak najbardziej uzasadnione. Uzyskane przez naszą firmę zastrzeżenia patentowe na opracowaną technologie potwierdza tylko nasze oryginalne podejście do tematu ciepłownictwa. Gwałtownie rosnąca popularność pomp ciepła utwierdza nas tylko w naszych działaniach i motywuje do dalszego rozwoju naszych badań.

Podczas, gdy działanie pomp ciepła jest skomplikowane i uzależnione od wielu warunków, nasze rozwiązanie jest proste i efektywne, do tego poparte wieloma certyfikatami i badaniami ogólnopolskich instytucji. Szybkość przyrostu temperatury w naszych urządzeniach pozwala zagospodarować energię cieplną i magazynować ją w indywidualny dla każdego klienta sposób. Seria naszych urządzeń jest wręcz stworzona dla wsparcia węzłów ciepłowniczych i dużych zakładowych kotłowni oraz znajduje doskonałe zastosowanie w procesach produkcyjnych wykorzystujących wysokotemperaturowe ciecze.
Każde zastosowanie naszego urządzenia daje wymierny efekt ekonomiczny, ale przede wszystkim ekologiczny, co jeszcze bardziej motywuje nas do dalszych badań i rozwoju firmy.